uk

Знайомство

Вже саме час нам познайомитися

Головна цінність нашої компанії – це турбота про людей. І саме в прагненні дати людям те, що дарує позитивну емоцію, щось корисне для здоров’я і, в той же час, смачне, ми створили наш продукт – натуральні фруктові цукерки під торговою маркою Bob Snail (Равлик Боб). Можна сміливо заявити, що цукерки Bob Snail – це продукт самої природи, так як для їх приготування ми взяли тільки фрукти, і більше нічого!

fruits
packs

Для виробництва ми використовуємо виключно добірні українські фрукти, які проходять два ступеня обробки, уникаючи високих температур. Це дозволяє максимально зберегти корисні вітаміни та мінерали, які так необхідні для здоров’я дорослих і, особливо, дітей. Адже в ритмі сучасного життя, часом так складно встигати піклуватися про те, аби в щоденний раціон дитини потрапляв необхідний запас продуктів, що допомогають повноцінно розвиватися дитячому організму. Та й самі діти часто віддають перевагу шкідливому для здоров’я батончику, ніж корисному яблуку, груші або морквині.

За допомогою Bob Snail ми знайшли комплексне рішення:

  1. Це користь
  2. Це добра емоція, яку дарує наш добрий Равлик і цукерки в формі його панциря, які можна розмотувати
  3. Це дуже смачно!

Запевняємо, що Вам не доведеться зайвий раз нагадувати собі і своїй дитині про те, що пора з’їсти чергову порцію вітамінів – Ви самі захочете знову і знову пригоститися корисним смаколиком. Натуральні фруктові цукерки Bob Snail (Равлик Боб) створені з великою любов’ю до Вас!

Щиро Ваша, Команда Равлика Боба

bob
cloud
Де є равлик боб –
немає місця цукру!